VI runda SJCAM Super Rally / Puchar Can-am / Orzepole 4x4 / Długopole-Zdrój (woj. dolnośląskie)

Data imprezy: 2019-09-06 do 2019-09-08
Miejsce: Długopole-Zdrój (woj. dolnośląskie)


Opis imprezy
Piątek, 6.09.2019:
16:00 - 20:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
Klasy: Moto, Quad 2x4, Quad 4x4, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport, Buggy.
18:30 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 7.09.2019:
8:30 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.
9:30 - Odprawa zawodników w biurze imprezy.
10:00 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 8.09.2019:
8:30 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
13:30 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom VI rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Pucharu Can-Am Super Rally.

Park maszyn:

Miejsce biwakowe
Zdrojowa, 57-520 Długopole-Zdrój
link do mapy:
https://maps.app.goo.gl/McDm3DUaTo6BKXjp6

Biuro imprezy:
Restauracja Horus
Zdrojowa 21, 57-520 Długopole-Zdrój
link do mapy:
https://maps.app.goo.gl/D882UPuACeCivzXf7
 

Baza imprezy
BAZA NOCLEGOWA:
Rezerwacja noclegów na Sjcam Super Rally w Długopolu pod numerem:
Irek - 794408909, liczba pokoi ograniczona.
- Hotel SPA Medical Dwór Elizy Długopole Zdrój 
- Agroturystyka: np. Pod Gadającym kotem,

Zapisani na imprezę'
Lp.' Klasa Imię kierowcy Imię pilota Nazwa klubu Marka pojazdu
1 Moto Grzegorz Podlipski Al Jazeera Motor Sport Beta RR
2 Moto Przemysław Słodownik brak BETA RACING
3 Moto Mateusz Kowalski . KTM EXC 350
4 Quad 2x4 Grzegorz Geny Pastwa BKM Racing KTM 525 XC
5 Quad 2x4 Mirosław Wojnowski KM Cross Lublin KTM XC
6 Quad 2x4 Matyáš Dostál DMD RACING TEAM Suzuki LTR 450
7 Quad 2x4 Daniel Dostál DMD RACING TEAM Suzuki LTR 450
8 Quad 2x4 Michal Vágner Čtyřkolky Tišnov X KTM 525
9 Quad 2x4 Patryk Goński RST RACING TEAM Yamaha YFZ450
10 Quad 2x4 Michał Gawronek Grupa4x4 Suzuki LTR
11 Quad 2x4 Marcin Kłósek TMC Tarnów Yamaha YFZ R
12 Quad 2x4 Tomasz Kasprzak QUADY ŚREM KT RACING TEAM YAMAHA YFZ 450
13 Quad 2x4 BARTOSZ Kasprzak QUADY ŚREM KT RACING TEAM YAMAHA YFZ 450
14 Quad 2x4 Adam Veselý quad storm racing team Can-am ds 450 mx
15 Quad 4x4 Mieszko Bobowski BRP MotoTeam Wrocław/Highlanders QuadTeam Can-am Renegade XXC
16 Quad 4x4 Irek Ostafin ATV KOTOŃ Can-am Renegade
17 Quad 4x4 Jarosław Słodownik WAMK Can-am Renegade XXC R
18 Quad 4x4 Miloš Vacek Čtyřkolky Tišnov Can-am Renegade
19 Quad 4x4 ATV Kotoń Bartłomiej Zlezarczyk ATV Kotoń Can-am Renegade
20 Quad 4x4 Radek Švub Odpadlík Racing Team Can-am Renegade
21 Quad 4x4 Paweł Samek Quadowa Grupa Południe Polaris Scrambler
22 Quad 4x4 Jakub Bortl Odpadlík Racing Team Can-am Renegade
23 Quad 4x4 Sára Augustýnová www.AutosportRA.cz Can-am Renegade 650
24 Quad 4x4 Tomáš Budin Odpadlík Racing Team Can-am Renegade
25 Quad 4x4 Grzesiek Jaroś Quadowa Grupa Południe Polaris Scrambler
26 Quad 4x4 Mariusz Kukla Quadowa Grupa Południe Polaris Sclambler
27 Quad 4x4 Paweł Sroka Paweł Sroka Can-am Renegade
28 Quad 4x4 Ryszard Czechowicz Al Jazeera MOTOR SPORT Polaris Scrambler
29 Quad 4x4 Konrad Karnacewicz Al Jazeera Motor Sport Can-am Outlander
30 Quad 4x4 Artur Gajda TOMBET TEAM Can-am Renegade
31 Quad 4x4 Michał Masztalerz TOMBET TEAM Can-am Renegade XXC
32 Quad 4x4 Łukasz Ozga TOMBET TEAM VONDER Can-am Renegade
33 Quad 4x4 Frantisek Rafaj West Bohemia Racing Can-am Renegade
34 Quad 4x4 Tomasz Gwóźdź TOMBET TEAM Can-am Bombardier Renegade
35 Quad 4x4 Rafał Jawień Quadowa Grupa Południe Can-am Renegade
36 SSV Michal Bureš Martina Radková Www.AutosportRA.cz Can-am Maverick SPORT
37 SSV Frantisek Machacek Petr Hauptmann West Bohemia Racing Trexton ArctiCat
38 SSV Mateusz Dzwończyk Mirosław Dzwończyk Kell Rally Division Motorland Yamaha YXZ
39 SSV Michał Borek Karolina Borek LIPSKO Can-am Maverick 1000 R
40 Sport Robert Rożek * * EBC Brakes Team Poland / Grupa 4x4 Suzuki Grand Vitara 2
41 Sport Maciek Czarniecki Paweł Kulikowski * Mitsubishi Pajero
42 Sport Marcin Kruszewicz Jacek Felner PIS Mitsubishi Pajero
43 Sport Arkadiusz Leśniak Krzysztof Pindelski Beskidzkie4x4 Suzuki Grand Vitara
44 Sport Jerzy Maturlak Tomasz Pieńkowski Strzelin 4x4 Kia Sorento
45 Sport Jacek Rduch Gabriel Szafrański * Mitsubishi Pajero III
46 Sport Grzegorz Sługocki Karolina Sługocka Sługocki rally team Mercedes 300GE
47 Super Sport Piotr Politowski Robert Politowski Politowski OFF-Road Team Nissan Patrol
48 Super Sport Marcin Proszkowski Arkadiusz Gadziała SPARTA WROCŁAW Land Rover Discovery
49 Super Sport Artur Ostrowski Jarosław Sierakowski ..... Nissan Patrol
50 Super Sport Piotr Paliński . . PITERS MOTORS KICIA Kicia Kicia
51 Super Sport Dżaba Dariusz Golonka Ireneusz Sławiński . Jeep Wrangler
52 Super Sport Maciej Łągiewczyk Lucjan Mamrot - Mitsubishi Pajero
53 SSV Turbo Andrzej Biały Patryk Biały MOTO-AR Can-am Maverick XRS
54 SSV Turbo Łukasz Łagoda Marcel Łagoda FRETLESS Can-am Maverick x3 XRS Turbo R
55 SSV Turbo Robert Biały Angelika Biała MOTO-AR Can-am Maverick XRS
56 SSV Turbo Tomasz Porębny Grzegorz Szulc Kmcross Lublin Can-am Maverick X3
57 SSV Turbo Marcin Graczyk Anna Graczyk PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 X RS
58 SSV Turbo Grzegorz Urbanik Tomasz Urbanik RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
59 SSV Turbo Piotr Grochocki Maciej Rajca G4 Sport Club Polaris RZR Turbo
60 SSV Turbo Paweł Matwiejczuk * * PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 X RS
61 SSV Turbo Tomasz Kochajkiewicz xxx xxx chillout Can am Maverick X3
62 SSV Turbo Grzegorz Kołodziej brak brak QUADY ŚREM KT Racing Team Can-am Maverick XRS
63 SSV Turbo Piotr Adamczyk Krzysztof Adamiec PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
64 SSV Turbo Marek Lejček Xx Xx Can-am Maverick X3 XRS
65 SSV Turbo Adam Goński * * RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
66 SSV Turbo Łukasz Łach * * PerfectMoto RACING Can-am X3 XRS
67 SSV Turbo Pavel Starecek Pavel Starecek Turbokings Can-am Maverick x3
68 SSV Turbo Rafał Papkala Brajan Rojek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
69 SSV Turbo Mariusz Ornat Krzysztof Zobek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
70 SSV Turbo Tomasz Ostatek Jarosław Walczuk Nicosta Racing Team Can-am Maverick X3 XRS
71 SSV Turbo Piotr Jaworski Przemysław Krzak MOTO-AR Can-am Maverick X3 XRS
72 SSV Turbo František Říš Radim Husek XRC Predator Can-Am Maverick X3 XRS
73 SSV Turbo Tomasz Kasprzak Mika Häkkinen Quady ŚREM KT Racing Team Can-am Maverick X3 RC
74 SSV Turbo Arkadiusz Szcześniak Michał Szcześniak MOTO-AR Can-am Maverick X3
75 Buggy Leszek Machala . . Janowice off-road sam buggy megalodon
76 Buggy Przemek Stańko * * * Edge Barracuda
77 Buggy Andrzej Dudziak Ludwik Wikowicz wrocław MAD buggy 1
78 Buggy Kamil Sorn * * Polska Liga Buggy Buggy Fire