VII runda SJCAM Super Race 77 / Puchar Can-am / Moto-AR - Tombet edition / Morawica / Tor Dębska Wola

Data imprezy: 2019-09-27 do 2019-09-29
Miejsce: Morawica / Tor Dębska Wola (woj. świętokrzyskie)


Opis imprezy
UWAGA! 
Przypominamy o obowiązkowych chlapaczach w klasach SSV, SSV Turbo i Samochodowych. 


Harmonogram 7 rundy SJCAM Super Race 77 / Puchar Can-am / Moto-AR - Tombet edition / Morawica / Tor Dębska Wola (woj. świętokrzyskie), 27 - 29.09.2019

Piątek, 27.09.2019:
16:00 - 20:00 - Rejestracja zawodników oraz badania kontrolne pojazdów.
Klasy: Quad 2x4, Quad 4x4, SSV, SSV Turbo, Buggy, Sport, Super Sport.
(zapisy: Hotel „Grafit” ****  ul. Kielecka 120,  Kostomłoty Pierwsze k/Kielc 26-085)

Sobota, 28.09.2019:
od 8:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
8:30 - Okrążenie zapoznawcze dla klas: SSV, Buggy, SSV Turbo, Sport i Super Sport.
9:00 - Prolog dla klas: SSV, Buggy, SSV Turbo, Sport i Super Sport. Załogi jadą w klasach jedno okrążenie na czas. Uzyskany wynik liczy się tylko do ustalenia kolejności startu w zawodach w sobotę. Zawodnicy, którzy nie wezmą udziału w Prologu, startują wg kolejności zgłoszeń.

10:00 - Odprawa z zawodnikami z klas Quad 2x4 i Quad 4x4 w biurze imprezy.
Okrążenie zapoznawcze dla klasy Quad 2x4 i Quad 4x4. 
10:30 - 77 minutowy wyścig dla klasy Quadów 2x4 i Quadów 4x4.

Uroczyste zakończenie dla klas Quad 2x4, Quad 4x4. 

12:15 - Odprawa z zawodnikami z klas Buggy, SSV w biurze imprezy.
Okrążenie zapoznawcze dla klasy Buggy, SSV.
12:45 - 50 minutowy wyścig dla klas Buggy, SSV, pojazdy startować będą co 15 sekund.

14:00 - Odprawa z zawodnikami z klasy SSV Turbo w biurze imprezy. 
Okrążenie zapoznawcze dla klasy SSV Turbo.
14:30 - 50 minutowy wyścig dla klasy SSV TURBO, pojazdy startować będą co 15 sekund. 

15:45 - Odprawa z zawodnikami z klasy Sport i Super Sport w biurze imprezy. 
Okrążenie zapoznawcze dla klasy Sport i Super Sport.
16:15 - 50 minutowy wyścig dla klasy SPORT i SUPER SPORT, pojazdy startować będą co 15 sekund.

Niedziela, 29.09.2019:
Od 9:00 - rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów z klasy Moto.

9:00 -  50 minutowy wyścig dla klas Buggy, SSV, pojazdy startować będą co 15 sekund.

10:15 - 50 minutowy wyścig dla klasy SPORT i SUPER SPORT, pojazdy startować będą co 15 sekund.

11:30 - 50 minutowy wyścig dla klasy SSV TURBO, pojazdy startować będą co 15 sekund.

13:00 - Uroczyste zakończenie dla klas SSV, Buggy, SSV Turbo, SPORT, SUPER SPORT. 

13:30 - Odprawa z zawodnikami z klasy Moto w biurze imprezy.
Okrążenie zapoznawcze dla klasy Moto. 
14:00 - 77 minutowy wyścig dla klasy Moto.

15:30 - Uroczyste zakończenie dla klasy Moto. 

*Pomiar czasu na 7 rundzie SJCAM Super Race 77 / Puchar Can-am / Moto-AR - Tombet edition / Morawica / Tor Dębska Wola (woj. świętokrzyskie) będzie się kończył z chwilą rozpoczęcia 77 minuty (lub 50 minuty w klasach, których start został podzielony na 2x50). Czyli ilość pełnych okrązeń liczy się do 77 minuty (2x50 min). W strefie tankowania zainstalowane monitory będą pokazywać na bieżąco wyniki (dostępne również online).
Klasy Moto oraz Quad startują z dobiegu do pojazdu lub z uniesionymi nad głowę rękami i wyłączonym silnikiem.
Pojazdy w klasach SSV, Samochodowe oraz Buggy startować będą co 15 sekund. 
Dla klas SSV, SSV Turbo, Buggy i Samochodowych przewidziany został do pokonania dwukrotnie podczas wyścigu tzw. Joker Lap. Jest to alternatywny fragment toru, w każdym wyścigu (50', 50') zawodnik musi pojechać 2x alternatywną trasą. Jego decyzją jest, kiedy to uczyni.

Baza imprezy
PARK MASZYN 
Tor Dębska Wola


BAZA NOCLEGOWA: 
Hotel „Grafit” ****
ul. Kielecka 120
26-085 Kostomłoty Pierwsze k/Kielc
Tel. 41/303 22 25
www.grafithotel.pl
Hasło: Super Rally

Zapisani na imprezę'
Lp.' Klasa Imię kierowcy Imię pilota Nazwa klubu Marka pojazdu
1 Moto Grzegorz Podlipski Al Jazeera Motor Sport Beta RR
2 Quad 2x4 ADRIAN GAJ MKS TRYB CZĘSTOCHOWA YAMAHA YFZ 450R
3 Quad 2x4 Łukasz Kubicki DREAM TEAM KIELCE Yamaha YFZ
4 Quad 2x4 Grzegorz Geny Pastwa BKM Racing KTM 525 XC
5 Quad 2x4 Marcin Kłósek TMC Tarnów Yamaha YFZ R
6 Quad 2x4 Patryk Goński RST RACING TEAM Yamaha YFZ450
7 Quad 2x4 Adam Goński RST REACING Can-am DS 450 XMX
8 Quad 2x4 Oskar Borowiecki MKS Tryb Częstochowa Yamaha YFZ R
9 Quad 4x4 Irek Ostafin ATV KOTOŃ Can-am Renegade
10 Quad 4x4 Artur Gajda TOMBET TEAM Can-am Renegade
11 Quad 4x4 Tomasz Gwóźdź TOMBET TEAM Can-am Bombardier Renegade
12 Quad 4x4 Łukasz Ozga TOMBET TEAM VONDER Can-am Renegade
13 Quad 4x4 Krystian Szewczyk TOMBET TEAM Krycha Can-am Renegade
14 Quad 4x4 Rafał Chodakowski TOMBET TEAM Chodak Can-am Bombardier Outlander XMR
15 Quad 4x4 Jarosław Słodownik WAMK Can-am Renegade XXC R
16 Quad 4x4 ATV Kotoń Bartłomiej Zlezarczyk ATV Kotoń Can-am Renegade
17 Quad 4x4 Przemysław Dąbek SZWAGRY TEAM Can-am Renegade
18 Quad 4x4 Mateusz Arasimowicz . Can-am Renegade xxc
19 SSV Michal Bureš Martina Radková Www.AutosportRA.cz Can-am Maverick SPORT
20 SSV Michał Chodań Diana Ćwierz AMK Tarnów Yamaha YXZ1000R
21 SSV Michał Borek Karolina Borek LIPSKO Can-am Maverick 1000 R
22 Sport Marcin Kruszewicz Jacek Felner PIS Mitsubishi Pajero
23 Sport Krzysztof Staniek xxxxx xxxxx Staniek Mitsubishi Pajero
24 Sport Stanisław Kajdy Anna Kajdy Kielce Land Rover Defender
25 Super Sport Konrad Gola Piotr Raj MOTO RAD RACING TEAM Nissan Patrol
26 Super Sport Piotr Paliński . . PITERS MOTORS KICIA Kicia Kicia
27 Super Sport Marcin Proszkowski Arkadiusz Gadziała SPARTA WROCŁAW Land Rover Discovery
28 Super Sport Piotr Politowski Robert Politowski Politowski OFF-Road Team Nissan Patrol
29 Super Sport Artur Ostrowski Jarosław Sierakowski ..... Nissan Patrol
30 SSV Turbo Andrzej Biały Patryk Biały MOTO-AR Can-am Maverick XRS
31 SSV Turbo Robert Biały Angelika Biała MOTO-AR Can-am Maverick XRS
32 SSV Turbo Tomasz Porębny Grzegorz Szulc Kmcross Lublin Can-am Maverick X3
33 SSV Turbo Marcin Graczyk Anna Graczyk PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 X RS
34 SSV Turbo Grzegorz Urbanik Tomasz Urbanik RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
35 SSV Turbo Piotr Jaworski Przemysław Krzak MOTO-AR Can-am Maverick X3 XRS
36 SSV Turbo Adam Goński * * RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
37 SSV Turbo Piotr Grochocki Maciej Rajca G4 Sport Club Polaris RZR Turbo
38 SSV Turbo Rafał Papkala Brajan Rojek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
39 SSV Turbo Pavel Starecek Pavel Starecek Turbokings Can-am Maverick x3